Танець усього життя
Інформація до новини
  • Переглядів: 1150
  • Автор: Король О.
  • Дата: 29-07-2016, 06:53
29-07-2016, 06:53

Категорія: Культурно-масові заходи, Культурно-массовые мероприятия

Танець усього життя   Традиційно танго вважають одним із найбільш видовищних та емоційних танців, за допомогою якого можна висловити цілу гаму почуттів: від легкого флірту до пристрасті. Дивовижний світ аргентинського танго науковий співробітник спеціального конструкторського бюро ПАТ «Сумське НВО»Ірина Надточій відкрила не так давно, проте зараз не уявляє свого життя без цього танцю.


Взагалі танцювати заводчанка любила ще змалечку. «Очевидно, така любов до ритміки і динаміки у мене в крові, адже мама також дуже гарно танцювала, – зізнається співрозмовниця. – Тим не менш, здійснити дитячу мрію випала нагода лише два роки тому». Від знайомих Ірина Анатоліївна дізналася, що в місті є танцювальні студії, де кожен бажаючий має можливість спробувати себе в новому амплуа. Так почалася її власна мистецька історія. Спочатку спробувала себе як бальник, а згодом зрозуміла, що саме танго є танком усього її життя.
«Спершу був страх: чи зможу в дорослому віці освоїти техніку, але, як виявилося, головним секретом аргентинського танго є політ душі, здатність відчувати партнера та розчинятися в музиці», – вважає заводчанка. Заняття в студії для співрозмовниці є своєрідним оновленням душі і тіла. «Для мене танго – це молодість і здоров’я. Тут відпочиваю, відновлюю життєві сили та просто спілкуюся, – говорить Ірина Надточій. – Мені надзвичайно подобаються наші творчі зустрічі, адже це можливість провести час у затишній атмосфері та завдяки особливому танго-етикету поринути у світ грації і пристрасті». 
Крім традиційних занять, співбесідниця часто бере індивідуальні уроки для того, щоб вдосконалити свої вміння.
Ірина  Анатоліївна переконана, що навчитися танцювати аргентинське танго може абсолютно кожен, головне – бажання зробити крок назустріч новим враженням.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^