Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Підготуймо подарунки знедоленим дітям
Інформація до новини
  • Переглядів: 1008
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 16-05-2016, 08:36
16-05-2016, 08:36

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Підготуймо подарунки знедоленим дітям Зовсім скоро із Правдинської школи-інтернату випускники відправляться у вільне плавання житейським морем. Заводчани, які протягом усього навчання дарували їм тепло своїх сердець, підтримку, увагу, поїдуть привітати їх із цим переломним і хвилюючим етапом у біографії кожної людини.

 

Завітати до підшефних без презентів – негоже. Тому підприємство за традицією готує для дітлахів сувеніри. Крім того, поділитися часткою своєї любові може кожен заводчанин. Вже стартувала благодійна акція «Допоможи правдинцям», у рамках якої всі охочі  можуть принести до приміщення жіночої ради об’єднання та профспілки «Машметал» те, що стане в нагоді сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Головна умова – речі мають бути в гарному стані.
Поїздка до підшефних запланована на 27 травня.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^