Картка сумчанина: від слова – до діла
Інформація до новини
29-03-2016, 10:32

Категорія: Депутати Сумської міської ради, Депутаты Сумского горсовета

Картка сумчанина: від слова – до діла    Трохи більше місяця тому ми вже знайомили читачів із проектом глобальної інформатизації обласного центру «Картка сумчанина», одним з ініціаторів якого став наш колега – депутат міської ради, директор із матеріально-технічного та інформаційного забезпечення ПАТ «Сумське НВО» Олексій Рябенков. І ось днями влада перейшла від слів до справ – між Сумською міськрадою та компанією «Майкрософт Україна» укладено угоду про взаєморозуміння, котрою передбачається започаткування тісної співпраці у рамках запровадження ініціативи Microsoft CityNext у нашому місті.

Відповідно до меморандуму, співробітництво пошириться на цілу низку сфер життєдіяльності обласного центру. Власне, передбачається централізоване об’єднання усіх структур міської влади в одну ІТ-інфраструктуру, забезпечення системи сповіщення громадян про надзвичайні ситуації, впровадження новітніх інформаційних технологій у галузі житлово-комунального господарства, систем охорони здоров’я й освіти, створення туристичного інтерактивного порталу для гостей Сум.
За словами Олексія Рябенкова, який увійшов до складу спеціальної робочої групи при міськраді, завдання котрої – координація процесу реалізації даного проекту, з допомогою фахівців Microsoft буде розроблено дорожню карту з розвитку місцевої IT-інфраструктури та запровадження електронних сервісів для сумчан.
«Microsoft Lync вже майже рік успішно використовується у роботі контакт-центру ПАТ «Сумське НВО». Цей досвід може стати корисним і в межах усього нашого міста. Наприклад, що стосується впровадження системи сповіщення громадян про надзвичайні ситуації – рішення Microsoft дозволяють гарантувати високу масштабованість і катастрофостійкість інфраструктури», – відзначає Олексій Віталійович.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^