Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Заводські клумби заграють новими квітковими барвами
Інформація до новини
  • Переглядів: 1216
  • Автор: Король О.
  • Дата: 26-05-2016, 09:30
26-05-2016, 09:30

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Заводські клумби заграють новими квітковими барвами Чарівність тюльпанів, які прикрашали територію поблизу ПАТ «Сумське НВО», непомітно згасла. Натомість на заводських клумбах почали з’являтися нові квіти, висаджуванням яких займаються працівники ТОВ «Фрунзе-Флора».


Вже традиційно око сумських машинобудівників та всіх, хто опиниться поряд з адміністрацією об’єднання, милуватимуть ніжні петунії, чарівні герані та оригінальна маритима, котрі флористи вирощували у тепличних умовах.
Бригадир із зеленого будівництва Тетяна Сорока зауважує, що підготовка рослин до безпосереднього висаджування – тривалий процес, до якого готуються ще з осені, збираючи насіння квітів.
Цієї весни працівники «Фрунзе-Флори» виростили близько 25 тисяч петуній різних сортів, котрі уже найближчим часом стануть окрасою заводських клумб і будуть підіймати настрій усім довкола до пізньої осені.
Висаджування квітів триватиме близько трьох тижнів. Та робота флористів на цьому не закінчується, адже попереду – сезонний догляд за рослинами.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^