Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Сумські машинобудівники привітали учнів Правдинської школи-інтернату зі святом останнього дзвоника
Інформація до новини
30-05-2016, 09:25

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Сумські машинобудівники привітали учнів Правдинської школи-інтернату зі святом останнього дзвоника  27 травня у Правдинській школі-інтернаті, що на Великописарівщині, пролунав останній дзвоник, який сповістив 90 вихованців даного закладу про початок найулюбленішої пори – літніх канікул. А от для дев’ятьох учнів той дзвін мав ще й сакральне значення, адже разом із ним перед випускниками відкрилися нові дороги, що ведуть у доросле життя. Вже традиційно поздоровити дітлахів вирушили працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання», котре більше трьох десятиріч опікується долею правдинців та добробутом їхньої альма-матер.


За усталеним звичаєм підприємство зібрало для цьогорічних випускників так звані дорожні сумки, вклавши туди спортивні костюми, кросівки, футболки тощо. Решта вихованців школи-інтернату теж без своєї порції уваги не залишилася – об’єднання закупило для всіх правдинців необхідний у повсякденні одяг (колготки і нижню білизну), а також влаштувало солодкий стіл з усілякими смаколиками.
«Незмінно діляться зі своїми юними улюбленцями часточкою турботи й окремі структурні підрозділи підприємства, закуповуючи різноманітне вбрання, побутову техніку, іграшки, спортивний інвентар, засоби особистої гігієни. Словом – усе, про що просить їх малеча або ж педагогічний колектив», – зазначає голова жіночої ради Сумського НВО – координатор заходу Марина Семчук.
Власне, особливою дана поїздка видалася для колективу цеху №5, оскільки в його підшефному класі аж шестеро іменинників. «Таке трапляється не дуже часто. Тож нам довелося добре помудрувати, як догодити кожному з них, – пояснює представниця даного виробничого підрозділу Тетяна Щелінська. – Загалом, намагаємося відслідковувати, чим саме захоплюються наші маленькі підшефні, адже дуже приємно, коли бачиш щиру радість на їхніх обличчях і усвідомлюєш, що з подарунком вгадав. Спільна ж риса дітлахів – захоплення спортом, відтак відвезли їм м’ячі, приладдя для гри в бадмінтон, а ще, безперечно, цукерки й печиво, бо підшефні у нас – великі ласуни».
А от Світлану Леоненко можна по праву назвати одним із фундаторів шефського руху на підприємстві. Вперше вона поїхала до Правдинської школи-інтернату ще в 90-х роках минулого століття. «Чесно кажучи, враження були гнітючі. Це зараз учні школи доглянуті, для них створено належні умови навчання і проживання. Тоді ж усе було не так райдужно. Діти до нестями раділи… бутербродам. Про якісь витребеньки навіть мова не йшла. Так що перший випуск дався емоційно важко», – згадує заводчанка.
За щедрість сердець – ексклюзивна подяка від правдинців. Дітлахи підготували велику концертну програму, сповнену щирих емоцій, душевного тепла і любові. «Приїзд шефів – особлива подія і справжнє свято для нашого закладу. Всі учні мріють продемонструвати перед заводчанами свої таланти. Ще б пак, адже сумських машинобудівників вони вважають не інакше, як мамами і татами», – розповідає директор Правдинської школи-інтернату Ніна Авраменко.
У поточному році представники Сумського НВО планують відвідати своїх юних улюбленців ще двічі: на День учителя та Новий рік.

Фото надане Ніною Авраменко

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^