Відповідає міський голова (частина третя)
Інформація до новини
1-05-2015, 05:37

Категорія: Ми і місто » Міські заходи

Відповідає міський голова (частина третя)   Завершуємо публікувати відповіді міського голови Олександра Лисенка на запитання заводчан, які вони йому адресували під час звіту у ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе». 

 

- Скажіть, будь ласка, коли буде налагоджено нормальне транспортне сполучення з вул. Нахімова по маршруту №10? Виїхати з 07:00 до 08:00 неможливо, маршрутки не зупиняються (Тетяна Шерстюк, вул. Нахімова, 40/1).


- Доброго дня, пані Тетяно! Повідомляю, що пасажирські перевезення за автобусним маршрутом №10 здійснюються згідно із умовами договору про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та паспорта маршруту. При цьому зазначаю, що з 07:00 до 08:00 з огляду на збільшений пасажиропотік у «пікові» години, зважаючи на безпеку перевезень пасажирів трапляються випадки не здійснення зупинки пасажирського транспорту у зв’язку із його повним заповненням. Така ситуація є характерною в цілому для всіх міських маршрутів. Також інформуємо Вас про те, що згідно із рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради кількість міських автобусів на маршрутах міста встановлена з урахуванням попиту на перевезення протягом роботи транспортних засобів, а не в години максимального пасажиропотоку.

 

- Поруч із будинком №1 по вул. Лермонтова збудовано дім. Чому не було закладено у проект тротуар? Люди змушені ходити по багнюці.

 

- Враховуючи той факт, що при наданні відповіді на запитання мені потрібно спиратися на конкретні факти, а саме: номер будинку, який саме тротуар, з якого боку будинку тощо, а такі дані у зверненні відсутні, раджу вам повторити звернення з вказанням більш ґрунтовної інформації або безпосередньо звернутися у департамент містобудування та земельних відносин СМР для отримання відповіді по суті звернення.

 

- Коли буде продовжений маршрут тролейбусів по вул. Ковпака? Обіцяли на 2015 рік.

 

- Протягом 2015 року планується здійснити будівництво тролейбусної лінії по вул. Ковпака (до Шпиталю). Рік ще не закінчився. Тож до кінця року маємо завершити будівництво.

 

- Маршрутки в район вул. Добровільної їздять до 19:00, а було обіцяно, що до 21:00…

 

- За моїм дорученням відділом логістики та зв’язку з перевізниками міста проведено відповідну роботу щодо налагодження транспортного обслуговування жителів міста у вечірній час, в тому числі й у район вул. Добровільна. З боку відділу логістики та зв’язку здійснюється відповідний контроль, винні несуть за це відповідальність.

 

- Чому школярі старші 4-го класу не користуються пільгами на проїзд у маршрутках? Чим керувалися під час підписання договорів із перевізниками, адже в деяких мікрорайонах немає ніякого громадського транспорту? Наприклад: район Добровільної, Баранівка – там курсують лише маршрутки. 

 

- Відповідне рішення приймалося членами виконавчого комітету Сумської міської ради. Пільга на проїзд для учнів 1-4 класів взагалі не передбачена нормами чинного законодавства. Вона встановлена на місцевому рівні локальним нормативно-правовим актом без компенсації різниці перевізникам між встановленим тарифом у розмірі 3,00 грн. та пільговим 1,00 грн.

 

- У Кіровський мікрорайон їздять лише два тролейбуси на годину (№3 та 4). Дістатися на завод до 08:00 неможливо. Тим більше, що тролейбуси в годину пік переповнені. Чи розглядалося питання стосовно додавання тролейбусів за цими маршрутами хоча б у пікові періоди – вранці та ввечері?

 

- Розклад руху тролейбусів та кількість одиниць електротранспорту розробляється та визначається суб’єктом господарювання – КП СМР «Електроавтотранс» з урахуванням пасажиропотоку. З урахуванням вищевикладеного наразі на тролейбусних маршрутах економічно доцільно здійснювати перевезення у кількості 1 одиниця за кожним маршрутом. Зміна кількості тролейбусів за цими маршрутами є можливою за умови істотного збільшення пасажиропотоку.

 

- Маршрут №60 спочатку виставлявся як автобусний. Нині ж їздять лише маршрутки – завжди переповнені…

 

-  Наразі на маршруті №60 працюють транспортні засоби, перелік яких визначено договором про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування від 26.10.11р. Усі пропозиції, що надходять від громадян, аналізуються структурним підрозділом Сумської міської ради та будуть враховані при проведенні наступного конкурсу на перевезення.

 

- У зв’язку з чим маршрутні таксі №61, 22 стали рідше ходити по своєму маршруту (особливо зранку, коли людям потрібно діставатися на роботу)?

 

- З перевізниками міста проведено відповідну роботу щодо налагодження транспортного обслуговування жителів міста за маршрутами №61, 22. З боку відділу логістики та зв’язку здійснюється відповідний контроль.

 

- Чому немає маршрутного таксі з Курського мікрорайону на Баранівку?

 

- Зауважу, що перевезення пасажирів за вказаним сполученням здійснюється за маршрутом №16 у кількості 2 одиниці відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^